Вихователі

Оксана Леонідівна Худолєй

 

 

                                                                   

Помічник вихователя

Левицька Лариса Анатоліївна

                                                                  

 

 

 

 

     Неподалік від дитячого садочка мешканці мікрорайону утворили звалище, і при найменшому вітрі усі пакети та папір розлітаються навкруги. Тому у рамках Дня довкілля діти нашої групи спільно з вихователями вирішили  прибрати сміття, яке застрягло у кущах напроти закладу.   

     Основною  метою еко-ініціативи було не лише очищення території від сміття,  а черговим кроком у вихованні свідомого громадянина.

 

 

Новорічна подорож по континентам

Участь у розвазі до Дня Святого Миколая

 

16 листопада  в рамках місячника знань правил безпеки життєдіяльності, діти старшої групи  побували на екскурсії у пожежній частині нашого міста. Метою екскурсії було ознайомлення дошкільників з правилами пожежної безпеки, розширення уявлень про роботу пожежних-рятувальників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, закріплення знань про причини пожежі та запобігання їй, навчання правильних дій на випадок пожежі.

Екскурсія до Первомайської пожежно-рятувальної частини

Тиждень протипожежної безпеки в ДНЗ №25 «Вербиченька» відзначився важливою подією для дошкільнят. 16 литопада 2017 року вихованці старшої групи «Калинонька» разом з вихователем О.Л. Худолєй, відвідали Первомайську Державну пожежно – рятувальну  частину. Для дітей була організована цікава зустріч з рятувальниками, та повчальна екскурсія пожежною частиною.

         Рятувальники показали спеціалізовані автомобілі, захисне спорядження та  пожежно – технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Діти не лише побачили пожежну машину, різноманітне технічне обладнання, а й посиділи в пожежному автомобілі, потримали в руках водяний шланг, послухали цікаву розповідь про засоби пожежогасіння. Рятувальники показали вихованцям серце пожежної частини, «диспетчерський пост», на який надходять дзвінки про пожежу та надзвичайні ситуації.

         Під час екскурсії діти познайомилися з нелегкими буднями служби рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та поведінки в надзвичайних ситуаціях. Усі діти пообіцяли ніколи не бавитися з вогнем та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, а хлопчики ще й виявили бажання в майбутньому обрати професію пожежника, щоб рятувати людей і приборкувати вогонь.

 

         Заключним етапом тижня протипожежної безпеки в ДНЗ стало проведення вистави на протипожежну тематику «Небезпечні іменини».

Осінній ярмарок

 

Тільки в творчих іграх можна закріпити набуті знання.