Нарешті до нас завітала  справжня зима, яка, насправді, чудова пора для зміцнення здоров'я малят. Тому, педагоги не гаяли часу та провели 19 січня  спортивну розвагу на свіжому повітрі "Витівки Бабусі Ягусі". 
Діти залюбки змагалися у перегонах на санчатах та грали в ігри з Бабаю Ягою.
Заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету, ліплення снігових фігур розвиває творчість і майстерність дітей, рухливі ігри дарують заряд енергії та позитивний настрій.

19 грудня

Святий Миколай на свято завітав

 

Знову прийшла до нас найчарівніша, найказковіша пора року – зима. Принесла багато дивовижних свят. Одним з найочікуваніших для дітей  вже традиційним є свято святого Миколая.

Щороку приходить він у будинки з миром та дарунками. Для малечі стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі з 18 на 19 грудня, і кладе під подушку такі бажані гостинці.

 Цьогоріч Святого Миколая дітлахи зустріли веселою піснею “Ой, хто, хто Миколая любить».  Спілкуючись із малюками,  святий Миколай послухав вірші і пісні у виконанні дітей. Ще водили таночки та грали у веселі ігри.

  На святі всім було весело, радісно! Надзвичайно приємним сюрпризом стало вручення дітям подарунків від святого Миколая. Ці подарунки стали символічним даром, свідченням уваги та щирої любові до ближнього.

 

 

      Успішний розвиток дитини із затримкою психічного розвитку залежить не лише від включення дитини  у корекційно-розвивальний процес у дитячому садку, а й від  умов сімейного виховання.

    Саме тому, 18 грудня, відбулось засідання клубу батьків спеціалізованих груп «Дитина з майбутнім» на тему «Вплив конструюктивної діяльності на розвиток пізнавальної активності дітей із особливими потребами». Дане засідання пройшло у формі інтерактивного семінару,  яке проводила вчитель-дефектолог Слободянюк О.М.

 

Впродовж засідання, Оксана Миколаївна  пропонуючи батькам різноманітні дидактичні ігри, відеозаписи занять з конструювання із дітьми, допомагала батькам зрозуміти наскільки процес конструювання активізує, розвиває й удосконалює психічні процеси дитини, розвиває образність мислення, сприйняття, пам'ять, уяву та створює сприятливі передумови до оволодіння навчальною діяльністю.

 

 

 

Графік проведення новорічних ранків 

 

І молодша   - 26.12.2017 о 9.20

 

ІІ молодша  - 27.12.2017 о 9.00

 

Середня - 26.12.2017 о 15.40

 

Старша  - 28.12.2017 о 15.40

 

Спеціалізована "А" - 28.12.2017 о 9.00

 

Спеціалізована "Б" -  27.12.2017 о 10.30 

 

Відповідно до наказу Управління освіти Первомайської міської ради  дошкільний навчальний заклад № 25 "Вербиченька" посів ІІ місце  у міському етапі «Місячника знань безпеки життєдіяльності»

 

17 листопада, в рамках місячника знань безпеки життєдіяльності,  вихователями вікових груп та за участі керівника музичного, була проведена вистава "Небезпечні іменини". Переглядаючи казку малята мали  змогу ще раз переконатися у небезпечних наслідках користування сірниками. 

 

Головне – захист!

 

 

 

Наразі в Україні триває місячник безпеки життєдіяльності. Педагоги у спілці з рятувальниками навчають малечу як вберегтися від різноманітних небезпек.

 

Найцінніший скарб кожної країни – це здоров’я та життя її мешканців. Щоб навчити дітей цінувати своє здоров’я та оточуючих, у нашому дитячому садку традиційно протягом листопада проводиться поглиб­лена робота по формуванню у дошкільників знань із безпеки життєдіяльності.

 

Педагоги закладу творчо підходять до вирішення цього завдання. Так, для дітей проводяться тематичні заняття, дидактичні, рухливі ігри, екскурсії до пожежної частини. Практично закріпити свої знан­ня дошкільники мають змогу в сюжетно-рольових іграх та в розігруванні проблемних ситуацій.

 

Проте найефективнішою формою роботи залишається робота з батьками. Тому сім’ям вихованців нашого закладу було запропоновано взяти участь у виставці малюнків та виробів на тему “Бережись вогню”. Більше двадцяти родин охоче надали для виставки творчі роботи. 

 

 

 

 

 

 

 

9 листопада працівники  нашого закладу, з метою підтримки українського слова та  перевірки власної грамотності,  приєднались до громадян України  для написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 

 

 

 

8 листопада  на базі нашого закладу   відбулося методичне засідання вихователів ІІ молодших груп під керівництвом  вихователя – методиста ЗДО № 6 «Дзвіночок»  Гуцаленко Н.В.

 До уваги  членів методичного об'єднання  було представлено інтегроване заняття «Подорож до іграшкового міста», яке майстерно провела вихователь Пуштук Олена Олексіївна. Малюки продемонстрували знання щодо дотримання правил гігієни,  про небезпеку ігор із сірниками та  надали поради зайчику: що треба робити, щоб не захворіти.

 

 

 

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

 

І, справді, осінь – казкова пора.

    Поруч із теплими сонячними днями крокують прохолодні та похмурі. Палають кетяги калини, а з неба лунає прощальна пісня птахів, що летять у вирій. Чарівниця Осінь завітала і до нашого садочка, у якому з 18 по 20 вересня відбулися осінні ранки.

  Завдяки іграм, танцям та веселим дитячим пісенькам про осінь, зал наповнився різнокольоровими фарбами та щирими умішками.

   Свята пройшли в гарному настрої, в доброзичливій атмосфері та під бурхливі оплески батьків.

 

13 жовтня  для вихованців середньої та старшої групи   відбулась спортивна розвага  за участю татусів "Дружні та сміливі козаки", присвячена Дню захисника України, Дню українського козацтва .

   Конкурси були цікавими та захоплюючими.  Змагаючись у конкурсах та  естафетах, команди вправлялись не лише у влучності, спритності та  силі, а й мали змогу частково зануритись у життя козаків.

Команди - учасники були  нагороджені  медалями та символічними подарунками.

 

 22 вересня у дошкільному закладі відбулось свято з нагоди Дня дошкілля.

День дошкілляце ще одна нагода ‘’золотому трикутнику’’ - педагогам, дітям та батькам – спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити яскраве свято, насичене вітаннями, музикою і сміхом.

16 вересня місто Первомайськ святкувало своє день народження. В сквері Перемоги було проведено майстер-клас "Маленькі майстри та майстрині". Від нашого закладу мастер-клас з нетрадиційної техніки  аплікації АЙРІС ФОЛДІНГ  показувала вихованка старшої  групи Веронічка під керівництвом вихователя Худолєй Оксани Леонідівни.

 

На базі дошкільного закладу відбулося перше засідання методичного об'єднання вихователів середніх груп.    Під час засідання керівник методичного об'єднання ознайомила присутніх з аналізом роботи в минулому навчальному році, нормативно - правовою базою дошкільної освіти на 2017-2018 н.р. та опрацювали методичні рекомендації  Міністерства освіти та  Миколаївського обласного інституту  післядипломної  педагогічної освіти щодо організації навчально-виховного процесу  в ДНЗ.

 

Раді повідомити, за результатами міського конкурсу "Найошатніше подвір’я" колектив нашого закладу другий рік поспіль посів І місце. Почесну грамоту завідувач Константин Світлана Володимирівна отримала під час урочистостей на серпневій конференціїї.

 

2017-2018н.р.

 

 

     З 2 по 6 березня у нашому дошкільному навчальному закладі пройшло святкування «8 Березня».

    Заходи супроводжувалися віршованими виступами, веселими піснями та жвавими таночками вихованців, які  таким чином дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та добро.

   А ще, малюки від щирого серця  подарували всім присутнім жінкам різноманітні подарунки, виговлені власноруч .

    Свята 8 Березня в дитячому садочку вдалися на славу й принесли у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Гра – невід’ємний вид діяльності дошкільників, у процесі якої відбиваються і закріплюються уявлення про навколишній світ, формуються навички, необхідні для успішної праці, виховуються організаторські, творчі здібності. У грі діти вступають у взаємні стосунки, співпереживають, допомагають один одному, підпорядковують свої бажання бажанням колективу. Саме тому, в рамках  вивчення  пріоритетного напрямку роботи закладу педагогами Сінченко О.В., Федоровою Т.Ю. та  Косовою І.П. з 9 по 13 лютого були проведені відкриті перегляди сюжетно-рольових ігор.

 Граючи з дітьми, вихователі не тільки активізували  їх уяву, а й стимулювали до творчого включення в  сюжети реальних і вигаданих персонажів,  удосконалювали навички дітей рольового діалогу, використовуючи атрибути та іграшки.

 

 

 

    «Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята» - такого мудрого народного повчання дотримуються педагоги нашого дошкільного навчального закладу. 15 лютого наші дошкільнята зібралися разом, щоб весело провести зиму і радісно зустріти весну. Цікаве пізнавальне і святкове дійство «Стрітення» підготували для дітей музичний керівник Коваленко А.О. та вихователь старшої групи Ткач О.В.

  Метою святкового заходу було розширення знань дітей про особливості відзначення свят за народним календарем в Україні, розвиток пізнавальних інтересів дошкільників, сприяння відродженню звичаїв та обрядів нашого народу.

    Як відомо, за народним звичаєм, люди вірили, що жайворонки несуть на своїх крилах золоті ключі, якими зиму замикають і відмикають літо, тому кухарі випекли для малят булочки у вигляді пташок - «жайворонків». Весна пригостила усіх гостей магічним печивом, промовляючи весняні вітання.

Свято Стрітення подарувало гарний настій, задоволення малюкам.

 

 

       9 лютого 2017 року на базі нашого закладу відбувся семінар вчителів-логопедів та дефектологів на тему: «Співпраця педагогів та батьків у кореційно-відновлювальній роботі з дітьми з особливими потребами». У заході взяли участь спеціалісти Первомайського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

 

 

 

        Під час зустрічі були розглянуті проблеми взаємодії педагогів та батьків, соціально-психологічні особливості сімей, у яких виховуються діти з особливими потребами. Вихователь-методист, Степовенко Світлана Леонідівна, ознайомила присутніх із системою роботи закладу з батьками дітей спеціалізованих груп. Практичну частину семінару у вигляді презентації міні-занять для батьків підготували дефектологи Слободянюк Оксана Миколаївна та Трохименко Наталія Петрівна.

 

 

 

Раді повідомити, за результатами міського конкурсу "Найошатніше подвір’я" колектив нашого закладу посів І місце. Почесну грамоту завідувач Константин Світлана Володимирівна отримала під час урочистостей на серпневій конференціїї.

Вранці, 14 січня, дошкільнята старшої групи разом із вихователями та  музичним керівником «ходили від хати до хати» і засівали. Дзвінкими голосами та рясно посіваючи на врожай в Новому році, щедрівники створили дійсно святковий настрій, посівали та бажали щастя у новому 2016 році.

Як годиться, за щирі вітання вдячні господарі вручали маленьким щедрувальникам солодощі та подарунки.