Графік проведення новорічних ранків

 

І молодша група

21.12

09.30

ІІ молодша група 

27.12

09.10

Середня група 

27.12

10.30

Старша група 

28.12

09.30

Спеціалізовані групи

26.12

09.20

 

 

 

 

 

 

 

29 листопада 2018  для вихованців закладу   була  показана  лялькова вистава  « Пригоди Їжачка та Зайця», до організації та  проведення якої долучились вихователі груп Пуштук О.О., Худолєй О.Л., Слободянюк О.М. та керівник музичний Коваленко А.О.

На помилках головних героїв діти вчилися правилам безпечної поведінки, а саме: без дозволу дорослих не вмикати електричні прилади, не брати до рук гострі предмети, не запалювати сірники, не відчиняти двері стороннім.

 

Дітям було весело і повчально від пригод звірят. В той же час вихованці навчалися безпечно поводитися в оточуючому середовищі.

 

 28 листопада  на базі нашого закладу відбулася Студія методичного супроводу професійної діяльності вихователів-методистів.

        Керівником студії, Терещенко Л.П., були надані методичні рекомендації щодо підготовки та проведення майстер-класу.  Практично переконатися у ефективності такої форми роботи допомогла присутнім вихователь-методист Степовенко С.Л., яка провела для педагогів закладу майстер-клас «Використання сучасних педагогічних технологій на  заняттях художньої літератури»

        Сподіваємося, що отримані на засіданні теоретичні та практичні знання  будуть успішно застосовані в  професійній діяльності педагогів.

 

 

Головне – захист!

 

 

 

Наразі в Україні триває місячник безпеки життєдіяльності. 

 

Найцінніший скарб кожної країни – це здоров’я та життя її мешканців. Щоб навчити дітей цінувати своє здоров’я та оточуючих, у нашому дитячому садку традиційно протягом листопада проводиться поглиб­лена робота по формуванню у дошкільників знань із безпеки життєдіяльності.

 

Педагоги закладу творчо підходять до вирішення цього завдання. Так, для дітей проводяться тематичні заняття, дидактичні, рухливі ігри, екскурсії до пожежної частини. Практично закріпити свої знан­ня дошкільники мають змогу в сюжетно-рольових іграх та в розігруванні проблемних ситуацій.

 

Проте найефективнішою формою роботи залишається робота з батьками. Тому сім’ям вихованців нашого закладу було запропоновано взяти участь у виставці малюнків та виробів на тему “Поведіка людини у надзвичайних ситуаіях”. Більше двадцяти родин охоче надали для виставки творчі роботи. 

 

 

 

15 листопада у рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою  старші  дошкільники відвідали  ЗОШ І-ІІІ ст №4.

Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій залі та бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.

 

Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

 

    Поглиблено вивчаючи одне з пріоритетних  питань, з 05.11. по 09.11.2018   педагогами нашого закладу були організовані відкриті перегляди тематичних занять з розвитку мовлення у  різних вікових групах.

Вихователі Пуштук О.О., Косова І.П. та Федорова Т.Ю.  продемонстрували колегам   дієві методи і прийоми  навчання у поєднанні з педагогічними технологіями, які вони використовують під час формування показників  граматичної  компетенції дошкільників. Присутні колеги віздначили ефективність використання методу  «Кубування», творів фольклору, наочного моделювання , мовних дидактичних ігор і вправ, які позитивно впливають на розвиток  граматично правильного мовлення дошкільнят.

 

 

 

9 листопада працівники  нашого закладу, з метою підтримки українського слова та  перевірки власної грамотності,  долучились до громадян України  для написання 16 Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності та прослуховування лекції "Шрифти з українським характером".

 

 

 

 

З метою забезпечення наступності між закладами дошкільної та початкової освіти, для батьків майбутніх першокласників,  31 жовтня  відбулась зустріч із педагогами початкової ланки ЗОШ №12 та №4.

 Зібранням розглядалось питання психологічної готовності дошкільнят до навчання в школі. Вчителі ознайомили батьків із особливостями Нової української школи та  навчання в "Інтелект класах". Також  батькам були  надані рекомендації щодо  підготовки  дітей до шкільного життя.

 

 

Для дітей «Свято Осені» – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. І хоча осінь і називають «сумовитою порою», хто як не діти, найбільше радіють яскравому різнокольоровому листю, дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дитячому садку – одні із найбільш улюблених у дітей.

 

Кожен сценарій був насичений різноманітними героями і інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та індивідуальних особливостей кожної дитини. Вихованці перевтілювалися в різних героїв казок, оповідань, розігруючи їх, як маленькі актори. Свята пройшли весело й цікаво. Всі присутні отримали багато позитивних та незабутніх вражень.

Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається подвір’ям садочка, лоскочучи всіх срібними павутинками бабиного літа. Все кругом наповнилося чарівними барвами осені. Кожен із батьків  вихованців у передчутті свята. Свята, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії та уміння у виробах з природного матеріалу та насолодитися золотими кольорами осені, її запахом осінніх дарів.

 

В  нашому садочку відбулась виставка сімейних  робіт з природного матеріалу та осінніх плодів.

 

 

         Діти разом з батьками  підготували композиції до дитячих казок, намагалися передати красу щедрої осені та залюбки ділилися один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби. 

 

 

12 жовтня у старшій та середній групі відбулося музично-спортивна розвага до Дня козацтва, метою   якого було поглибити знання про  національне коріння, залучення  дітей до української національної обрядовості,  до  народних  ігор та  народної творчості

 

 

Дошкільнята разом із вихователями Пуштук Оленою Олексіївною, Косовою Іриною Петрівною, Ошовською Юлією Русланівною  та музичним керівником Коваленко Аліною Олександрівною  гортали героїчні сторінки історії українського козацтва, січових стрільців. Активними учасниками дійства були батьки вихованців.

 

 

З нагоди Дня фізичної культури та спорту в  нашому дошкільному навчальному закладі 11 вересня, в рамках Дня здоров’я, в усіх вікових групах пройшли єдині заняття з фізкультури.

     Так, з метою сприяння та забезпечення охорони і зміцнення здоров’я дітей, розвитку рухових дій та створення радісного, емоційно піднесеного настрою вихователями Пуштук О.О. та Косовою І.П. для  вихованців  старшої та середньої групи була проведена фізкультурна розвага «З лінню боремось – здоровими стаємо».  Для дошкільнят  спеціалізованих груп та  молодшого віку були  проведені фізкультурні заняття  «Калейдоскоп рухливих ігор».  

 

      Окрім цього, з вихованцями старшої групи була проведена вікторина, під час якої діти   продемонструвати свої знання про різні види спорту,  про відомих українських спортсменів та чинники, які сприяють зміцненню здоров’я людини.  

 

 

 

   7 вересня на базі закладу відбулося методичне об'єднання вихователів старших груп. Темою засідання було забезпечення наступності у  діяльності дошкільної та початкової ланок освіти. Керівник методичного об'єднання Степовенко Світлана Леонідівна ознайомила присутніх із нормативно-правовими документами, які регламентують  роботу  дошкільних закладів. Окрім цього презентувала вихователям сучасні форми та прийоми роботи із молодшими школярами, які можна вдало впроваджувати і  в освітньому  процесі із старшими дошкільниками.

 

 

 

Є добра традиція у "Вербиченьці" вітати дошкільнят, вихователів та батьків вихованців з цим світлим святом маленьких чомусиків, майбутніх школярів.

Яскраві фарби українських вишиванок милували всіх своєю красою. Усміхнені, щасливі діти дарували нам атмосферу свята маленьких українців, що вже сьогодні є патріотами нашої незалежної України.

 

 

В святковій програмі дітям та гостям дарувала веселий настрій Аліса із країни Задзеркалля. Діти із задоволенням грались в ігри, жартували, виконували пісні про дружбу та дитячий садочок.

 

Сьогодні у дитячому садку

 Зібрались друзі – он як їх багато!

 Усіх з’єднало й привело сюди

День Незалежності – велике свято!

 

 

Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 27 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято до Дня Незалежності і в нашому дошкільному навчальному закладі. Вихованці старшої групи разом з вихователями підготували незабутнє свято, на якому прославляли нашу державу у віршах, оспівували її у піснях, змальовували чарівну красу у танцях. Це радісне свято для нас усіх, і як годиться, кожному імениннику, бажали нашій славній Україні, наснаги, мужності і віри в те, що вона буде лише процвітати. 

 

 

Спортивна розвага "Поклик джунглів"

 

В нашому садочку відбулася спортивна розвага "Поклик джунглів". В заході прийняли участь діти середньої та ІІ молодшої групи.

Організували та провели захід вихователі  Рибак Олена Олександрівна та Федорова Тетяна  Юріївна. 

Дана форма роботи у малюків не лише розвиває спритність, сміливість, швидкість, а й  викликає радість, посмішку та зацікавленість,  виховує колективізм та товариськість.

 

 

15 червня о 16.00  в приміщенні музичної зали закладу відбувся звіт керівника 

Константин С.В. перед трудовим колективом та батьківською громадськістю про

виконану роботу за 2017-2018 навчальний рік.

 

Здрастуй літечко!!!!

 

       Саме під такою назвою 06 червня відбулося чудове свято для вихованців нашого садочка.

 

  На свято завітали, вже добре знайомі малюкам, Фрекен Бок та Карлсон. Разом із  Карлсоном діти мали змогу попустувати, а от під керівництвом  відомої домоуправительки, вихованцям довелось трішечки попрацювати.

 

Сподіваємось, що цей день приніс для наших вихованців хороший настрій і надовго залишиться у їхній пам'яті.

 

 

В п’ятницю, 18 травня, в ДНЗ "Вербиченька", за традицією, відбувся випускний бал.

Весь колектив садочка, батьки дітей і дуже багато гостей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи.

А майбутні першокласники приготували для всіх таночки, пісні і вірші. 

 

Дійство пройшло дуже цікаво, весело та урочисто. Дітям було вручено "Дипломи майбутніх першокласників" та подарунки від батьків.

 

 

 

 

17 травня   Україна вже вкотре святкує Всесвітній День вишиванки, який покликаний зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У цей день наш садочок замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

У День вишиванки було організовано розвагу «Мама вишила мені квітами сорочку» за участі вихованців дошкільних груп.

 

Вишиванка  – це наша національна гордість, символ здоров’я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам’яті, родинна реліквія, український оберіг який пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

 

Шановні батьки дітей із розладами аутичного спектра!

Приглашаем на вебинар Стивена Хинкла (США), молодого человека с аутизмом и международного спикера по аутизму

28го апреля, суббота, в 18:00

Количество мест ограничено.
Регистрация https://goo.gl/forms/5RYWS1EUoioyUbxt1

О вебинаре

Личный опыт каждого человека уникален, а личный опыт человека с аутизмом еще более уникален.

И мы бы хотели больше узнать об опыте, истории жизни, мыслях и выводах человека с аутизмом. Ведь тогда у нас появляется возможность узнать стратегии адаптации и социализации, которые помогли человеку с аутизмом, которые он сам определяет успешными в его личном опыте. И, возможно, эти стратегии смогут помочь и нашим детям имеющим аутизм.

В этом вебинаре Стивен Хинкл,  молодой человек с аутизмом (синдром Аспергера), расскажет о своем личном опыте взросления и жизни с аутизмом.

Когда Стивену поставили диагноз аутизм, его маме сказали, что у ее сына нет будущего и предложили отдать его в интернат.

Но Стивен закончил школу, колледж, университет. Он имеет степень магистра в области междисциплинарной политики и практики инвалидности. Он международный спикер по атуизму и выступал в 24 штатах США, а также в Австралии.

На вебинаре мы услышим историю Стивена о его жизни с аутизмом, а также узнаем о его личном опыте, мнении, видении таких понятий, как:

  • Поведенческие проблемы и факторы влияющие на них
  • Триггеры тревоги
  • Работа с тревогой
  • Сенсорная перегрузка
  • Обучение стратегии выживания
  • Отношения родителя с ребенком с аутизмом и адвокация ребенка с аутизмом

Регистрация  https://goo.gl/forms/5RYWS1EUoioyUbxt1
Вебинар будет проходить с переводом Оксаны Элсингер
Подробнее о Стивене Хинкле читайте тут

 

 

 

 

 

17.04.2018 р. в закладі був проведений тематичний День довкілля.

  До доброї справи були залучені усі учасники освітнього процесу. В цей день діти  разом з вихователями засівали клумби, прибирали сміття неподалік  садочка.

   У всіх  вікових групах проведені заняття, бесіди, спостереження. Педагоги закладу в чергове  розповіли дітям про необхідність економити електроенергію, воду, газ, закликали не забруднювати навколишнє середовище. Проходила робота з даного питання цікаво, творчо та нестандартно. 

 

 

 

 

10 квітня, на третій день святкування Великдня,  у нашому закладі відбулася розвага “Великодня писанка”, яку підготували музичний керівник Коваленко А.О. та вихователь молодшої групи – Олена Олексіївна Пуштук.

      Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки, особливого настрою надали пісні, гаївки та  народні ігри.

 Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, кольорових писанок, крашанок. Про те, як з’явилася на світ писанка повідала нам «Великодня казочка».

В садочку запанував мир, спокій і злагода натхненні великим святом Великдень.

 

 

 

   По традиції квітень починається веселими жартами та сміхом. Наш садочок не став виключенням.   

  Музичним керівником та вихователями була організована та проведена розвага.

    Разом із клоунами Бім та Бом, які завітали до садочка, діти  співали, танцювали, грали в ігри, проводили конкурси, і навіть пустували. Свято пройшло весело, радісно. 

 

 

З 2 по 7 березня у нашому дошкільному навчальному закладі пройшло святкування «8 Березня».

    Заходи супроводжувалися віршованими виступами, веселими піснями та жвавими таночками вихованців, які  таким чином дякували своїм матерям, бабусям за любов, підтримку та добро.

   А ще, малюки від щирого серця  подарували всім присутнім жінкам різноманітні подарунки, виговлені власноруч .

    Свята 8 Березня в дитячому садочку вдалися на славу й принесли у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

 

 

Графік проведення  ранків присвячених 8 Березня 

 

І молодша   - 07.03.2018 о 9.20

 

ІІ молодша  - 02.03.2018 о 9.00

 

Середня - 05.03.2018 о 09.20

 

Старша  - 06.03.2018 о 09.20

 

Спеціалізована "А" - 05.03.2018 о 10.30

 

Спеціалізована "Б" -   02.03.2018 о 10.30

 

 

 

 

 

 

 «Якщо хочеш пізнати націю – вивчай її свята» - такого мудрого народного повчання дотримуються педагоги нашого дошкільного навчального закладу. 15 лютого наші дошкільнята зібралися разом, щоб весело провести зиму і радісно зустріти весну. Цікаве пізнавальне і святкове дійство «Стрітення» підготували для дітей музичний керівник Коваленко А.О. та вихователі Годзиневська А.О., Косова І.П.

  Метою святкового заходу було розширення знань дітей про особливості відзначення свят за народним календарем в Україні, розвиток пізнавальних інтересів дошкільників, сприяння відродженню звичаїв та обрядів нашого народу.

    Як відомо, за народним звичаєм, люди вірили, що жайворонки несуть на своїх крилах золоті ключі, якими зиму замикають і відмикають літо, тому кухарі випекли для малят булочки у вигляді пташок - «жайворонків». Весна пригостила усіх гостей магічним печивом, промовляючи весняні вітання.

Свято Стрітення подарувало гарний настій, задоволення малюкам.

 

 

 

      Успішний розвиток дитини із затримкою психічного розвитку залежить не лише від включення дитини  у корекційно-розвивальний процес у дитячому садку, а й від  умов сімейного виховання.

    Саме тому, 18 грудня, відбулось засідання клубу батьків спеціалізованих груп «Дитина з майбутнім» на тему «Вплив конструюктивної діяльності на розвиток пізнавальної активності дітей із особливими потребами». Дане засідання пройшло у формі інтерактивного семінару,  яке проводила вчитель-дефектолог Слободянюк О.М.

 

Впродовж засідання, Оксана Миколаївна  пропонуючи батькам різноманітні дидактичні ігри, відеозаписи занять з конструювання із дітьми, допомагала батькам зрозуміти наскільки процес конструювання активізує, розвиває й удосконалює психічні процеси дитини, розвиває образність мислення, сприйняття, пам'ять, уяву та створює сприятливі передумови до оволодіння навчальною діяльністю.